365 dni to film, który zdecydowanie zdominował 2020 rok. To najczęściej oglądana produkcja na platformie Netflix na całym świecie! Ekranizacja książki o tym samym tytule skradła serca odbiorców!

Laura. Piękna, charakterna dziewczyna, która tkwi w toksycznym i nieudanym związku. Jej partner pozostawia wiele do życzenia. Wraz ze znajomymi wyjeżdżają na wakacje na Sycylię, gdzie dochodzi do kłótni w jej dwudzieste dziewiąte urodziny. Laura niedługo później poznaje Massimo, piekielnie przystojnego Włocha, obok którego nie sposób przejść obojętnie. I tu zaczyna się przygoda, która zmieni dotychczasowe spokojne życie głównej bohaterki. Mężczyzna porywa Polkę i daje jej aż 365 tytułowych dni na pokochanie go. Co z tego wyniknie? Czy uda mu się skraść serce pięknej Laury?

Historia pełna namiętności, uczucia oraz seksu. Laurę oraz Massimo połączy gorąca więź, która rozpali zmysły widzów. To polski odpowiednik „50 twarzy Greya” w mocniejszym wydaniu. Gorący seks, nagość oraz emocje. Fajni erotyków z całą pewnością będą w siódmym niebie! Nie obejdzie się jednak bez odrobiny zawirowań. Massimo to bardzo niebezpieczny mężczyzna. Należy do mafijnej rodziny, której jest szefem. Nie pozostanie to bez wpływu na bieg wydarzeń. Czy Laura będzie zagrożona?

Nie należy zapominać o cudownej Sycylii! Morze, plaże i ten zapierający dech w piersiach widok… Wyjątkowa włoska kultura oraz przyroda sprawiają, że wręcz nie da się oderwać wzroku od filmu. Nie zabraknie jednak kadrów z Polski. To mieszanka wybuchowa, która dostarczy widzom masy emocji.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *