Jumanji Następny poziom

„Jumanji: Następny poziom” to kontynuacja części trzeciej tj. „Przygody z dżungli”, interesującej serii o przygodach przyjaciół, czyli Marthy, Beth, Fridga i Spencera. Jednak w tej części bohaterowie, którzy zostali przedstawieni we wcześniejszej ekranizacji są zmuszeni do powrotu do świata Jumanji.

Dzieje się tak dlatego, iż jeden z kompanów imieniem Spencer wracając ze studiów na święta do domu, odnajduje grę i postanawia znów do niej wrócić co skutkuje nie pojawieniem się na wcześniej umówionym spotkaniu z kolegami. Oni natomiast zaniepokojeni sytuacją postanawiają dowiedzieć się przyczyn nieobecności. Tak trafiają do jego domu i widząc grę rozumieją, iż podjął się rozgrywki przez co sami do niej dołączają. Jednak zasady, które do tej pory poznali diametralnie się zmieniają więc nic czego się spodziewają nie jest zgodne z wcześniejszymi oczekiwaniami.

Aby przetrwać muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem, jak walki z mandrylami lub ucieczka przed strusiami oraz nieznanym sytuacjom rozciągającym się od śnieżnych szczytów gór po jałowe pustynie. Mimo wielkiej odwagi, świetnej rozgrywki, a także trzech żyć nie są pewni czy uda się im uciec z gry, która jest najbardziej wciągająca na świecie.

Jumanji to niezwykle widowiskowy film wypełniony po brzegi żartami i śmiesznymi scenkami. Natomiast cała obsada głównych bohaterów jak Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black i Kevin Hart sprawia, że cała ekranizacja jest dynamiczna i efektowna, a zabawa rolami w ich wykonaniu interesująca dla widza.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *