Toy Story 4

Świetny gang zabawek powraca w czwartej części

Chudy, Buzz Astral i reszta wracają już w czwartej części legendarnej serii. Trzy pierwsze części Toy Story to jedna z najlepszych trylogii w historii dziecięcego Hollywood. Czy Toy Story 4 spełniło oczekiwania? Tak! Zdecydowanie czwarta część kreskówki przesycona jest żartami i zabawnymi tekstami, jak tego oczekiwano.

Toy Story 4 jest mniej wzruszająca i mniej traumatyczna niż poprzednia część. Gdy Andy (główny bohater wcześniejszej trylogii) poszedł na studia, jego zabawki trafiły do małej Bonnie. Mała dziewczynka gdy bawi się legendarnymi zabawkami, zwykle zostawia Chudego w szafce. Sytuacja staje się jeszcze bardziej stresująca dla mocno napiętego kowboja, gdy Bonnie musi iść do przedszkola, a jej rodzice nalegają by zostawiła swoje zabawki w domu. Oczywiście Chudy chowa się w jej plecaku, jednak Bonnie w trakcje lekcji konstruuje nowego przyjaciela. Jest on wykonany z białej plastikowej łyżki. Gdy tylko dziewczynka nadaje mu imię Forky, to zabawka ożywa i staje się najcenniejszą własnością Bonnie.

Ta część kultowej serii bawi się różnymi pomysłami. Na początku film wdraża widzów w nową część poprzez pytania o tożsamość oraz niezależność, czyli jak to się dzieje, że zabawki mogą ożywać, chodzić i mówić. Jednak szybko przechodzi się do kolejnej części – czyli właściwej przygody dla takiego filmu. Postacie mają kolejną szaloną przygodę. Po powrocie z przedszkola, rodzina Bonnie wyjeżdża na wakacje i zabiera wszystkie zabawki, łącznie z najnowszą – Forky. Jest on głównym źródłem wszystkich niezwykłych sytuacji, gdyż to jego muszą ratować pozostałe zabawki. Forky uważa się za „śmiecia” i cały czas próbuje trafić do pojemnika na śmieci, a niezwykły gang próbuje go przekonać, że jest pełnoprawną zabawką, którą kocha ich właścicielka.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *