EN PL DE
Ustawiono język: English
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach 2022 cały film pl

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach 2022 cały film pl

Jan. 28, 202295 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

Może ci się wydawać, że wiesz wszystko o płci przeciwnej, ale jeśli chodzi o mężczyzn, zawsze jest kilka rzeczy, które pozostają tajemnicą. Film 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach próbuje rzucić trochę światła na wewnętrzne funkcjonowanie męskiego umysłu. Oto 5 rzeczy, których film ujawnia, a których prawdopodobnie nie wiedziałaś o facetach:

  • Mężczyźni nie są tak słowni jak kobiety, jeśli chodzi o komunikowanie swoich uczuć. Wolą pokazać, co czują poprzez czyny, a nie słowa.
  • Mężczyźni to istoty wizualne. Łatwo pobudza ich to, co widzą, niezależnie od tego, czy jest to atrakcyjna kobieta czy nowy samochód.
  • Mężczyźni dojrzewają powoli. Często osiągają pełną dojrzałość emocjonalną dopiero po trzydziestce lub czterdziestce.
  • Mężczyźni z natury są nastawieni na rywalizację i uwielbiają wygrywać. Ta chęć rywalizacji może przejawiać się w wielu dziedzinach ich życia, od sportu, przez biznes, po związki.
  • Mężczyźni mają potrzebę władzy i kontroli. Ta potrzeba może czasem prowadzić do problematycznych zachowań, takich jak kontrolowanie czy manipulowanie w związkach.

 

Czy opłaca się ogladąć 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach 2022

Jeśli szukasz lekkiej komedii romantycznej, 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach może nie być filmem dla ciebie. Jeśli jednak jesteś ciekawa, co faceci naprawdę myślą i czują, ten film jest zdecydowanie wart obejrzenia. Oparty na popularnym wpisie na blogu film 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach (8 Things You Don’t Know About Guys) zgłębia często niezrozumiałe wewnętrzne myśli mężczyzn. Film świetnie przedstawia zmagania mężczyzn zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Choć może nie jest to najbardziej realistyczny portret mężczyzn, to jest to wnikliwe spojrzenie na męską psychikę, które na pewno sprawi, że będziesz się śmiał, płakał i zastanawiał nad tym, co to znaczy być mężczyzną. 8-rzeczy-ktorych-nie-wiesz-o-facetach-caly-film

 

 

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach gdzie objerzeć?

Znalezienie odpowiedniego miejsca do obejrzenia 8 rzeczy, których nie wiesz o mężczyznach może być trudne. Chcesz znaleźć miejsce, które będzie dla ciebie wygodne i w którym poczujesz, że możesz się naprawdę wyluzować i być sobą. Często najlepszym miejscem do oglądania 8 rzeczy, których nie wiecie o mężczyznach jest zacisze własnego domu. W ten sposób możesz się zrelaksować i cieszyć programem, nie czując się skrępowanym ani nie martwiąc się o to, kto może go oglądać. Inną świetną opcją jest oglądanie „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” z grupą przyjaciół. Może to być fajny sposób na nawiązanie więzi z innymi ludźmi, którzy podzielają twoje zainteresowanie tym programem. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, upewnij się, że jest ci wygodnie i możesz się zrelaksować i cieszyć się 8 rzeczami, których nie wiesz o mężczyznach.

Tytuł oryginału 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Ocena TMDb 4.3 3 głosów

Podobne tytuły

Niedobrani 2019 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Luca 2021 | Gdzie obejrzeć | cały film | Netflix | HBO MAX | online
Nasze magiczne Encanto cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
The Kissing Booth 3 2021 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Nietykalni cały film pl
Wyjdź za mnie 2022 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 4 cda 2022 cały film
Love, Rosie 2014 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Clifford. Wielki czerwony pies cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Pierwszy raz 2012 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Miłość jest blisko 2022 cały film pl

Dyrektor

Odlew

Zbigniew Zamachowski isRyszard
Ryszard "Ricky" Poprawa
Maciej Zakościelny isKordian Bachleda-Mostowicz
Kordian Bachleda-Mostowicz
Wspólna strona0