EN PL DE
Ustawiono język: English
Avatar: Istota wody cały film pl

Avatar: Istota wody cały film pl

Dec. 14, 2022
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

Avatar: Istota wody najbardziej wyczekiwany film 2022?

Avatar: Istota wody to nadchodzący sequel Avatar: The Last Airbender, a fani już niecierpliwie oczekują jego premiery. Chociaż niewiele wiadomo o fabule filmu, wiadomo, że skupi się on na następczyni Avatara Aanga, Korze, która pojawiła się w spin-offie The Legend of Korra. Avatar ma się ukazać w 2022 roku i już teraz jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Fani nie mogą się doczekać kontynuacji historii Korry i mają nadzieję, że Avatar: Istota wody dorówna wysokim standardom wyznaczonym przez Avatar: The Last Airbender. Tylko czas pokaże, czy Avatar: Istota wody będzie najbardziej oczekiwanym filmem 2022 roku, ale na pewno dobrze się zapowiada.

Gdzie objerzeć Avatar: Istota wody?

Avatar: The Last Airbender jest jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych, a Avatar: creature of water jest obowiązkowym odcinkiem do obejrzenia dla każdego fana serialu. Odcinek rozgrywa się w fikcyjnym świecie Avatara i śledzi losy głównego bohatera, Aanga, który podróżuje do Południowego Plemienia Wody, by nauczyć się kontrolować swój stan Avatara. Po drodze spotyka młodą kobietę o imieniu Katara, która pomaga mu zrozumieć jego moce Avataru. Odcinek jest pełen akcji, a także zawiera jedne z najpiękniejszych animacji w całym serialu. Avatar: Creature of Water to obowiązkowa pozycja dla każdego fana Avatar: The Last Airbender.

avatar-istota-wody-caly-film

Kiedy avatar istota wody będzie dostępny online?

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat tego, kiedy wodny stwór z awatara będzie dostępny online, ale mamy nadzieję, że już niedługo! To wyjątkowe stworzenie na pewno spodoba się fanom awatarów i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co z nim zrobią. W międzyczasie musimy trzymać kciuki, że będzie on dostępny raczej wcześniej niż później. Dziękujemy za zainteresowanie!

 

Filmy podobne do avatar istota wody

Woda odgrywa ważną rolę w filmie Avatar z 2009 roku. Planeta Pandora, na której rozgrywa się akcja filmu, to bujny świat porośnięty dżunglą i dom dla wielu dziwnych stworzeń. Jednym z najważniejszych stworzeń jest awatar, istota podobna do człowieka, która potrafi nawiązać kontakt z rdzenną ludnością. Awatar został stworzony przez ludzkiego naukowca, by pomóc ludziom w nawiązaniu kontaktu z tubylcami, ale wkrótce zakochuje się w Pandorze i jej mieszkańcach. Fabuła filmu toczy się wokół konfliktu między ludźmi i tubylcami oraz walki awatara o ochronę swojego nowego domu.

Podobnie jak Avatar, wiele innych filmów wykorzystało wodę jako ważny element fabuły. Wymienione poniżej filmy są przykładami filmów podobnych do Avatara, w których woda odgrywa znaczącą rolę

Kształt wody (The Shape of Water) to film z 2017 roku, który opowiada historię kobiety zakochującej się w dziwnym amfibijnym stworzeniu. Stworzenie jest przetrzymywane w niewoli przez rząd, a kobieta musi wybrać między zdradą własnego gatunku a podążaniem za głosem serca

Innym przykładem jest 20 000 mil podmorskiej żeglugi, film z 1954 roku będący adaptacją powieści Juliusza Verne’a o tym samym tytule. Film śledzi losy kapitana Nemo i jego załogi w trakcie

Kiedy będzie następna część serii filmów avatar?

Trwają prace nad kolejną częścią serii filmów o Avatarze. Nie ma jednak jeszcze ustalonej daty premiery. W międzyczasie fani mogą cieszyć się innymi filmami podobnymi do Avatara Stworzenie z wody. Są to między innymi „Gwiezdne wojny”, „Władca pierścieni” i „Harry Potter”. Każdy z tych filmów oferuje własne, unikalne spojrzenie na świat fantazji i przygody, co czyni je idealnymi dla fanów Avatara – stwora z wody. W oczekiwaniu na kolejną odsłonę serii Avatar, mamy mnóstwo innych wspaniałych filmów, którymi możemy się cieszyć.

 

Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Avatar: Istota wody cały film pl
Tytuł oryginału Avatar: The Way of Water

Podobne tytuły

Nasze magiczne Encanto cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Chata 2017 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Sonic 2: Szybki jak błyskawica 2022 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Avengers: Koniec Gry 2019 | Gdzie obejrzeć | cały film | Netflix | HBO MAX | online
Diuna lektor 2021 cały film
Zombie Express 2016 cały film
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Luca 2021 | Gdzie obejrzeć | cały film | Netflix | HBO MAX | online
Pogromcy Duchów. Dziedzictwo cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Thor: Miłość i grom cały film pl
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?

Dyrektor

Odlew

Sam Worthington isJake Sully
Jake Sully
Stephen Lang isColonel Miles Quaritch
Colonel Miles Quaritch
Cliff Curtis isTonowari
Tonowari
Joel David Moore isNorm Spellman
Norm Spellman
Matt Gerald isCorporal Lyle Wainfleet
Corporal Lyle Wainfleet
Wspólna strona1