EN PL DE
Ustawiono język: English
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?

Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?

Jun. 15, 202293 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

Czy zastanawiałeś się, jak obejrzeć film Buzz Astral? Najnowszy sequel filmu wytwórni Disney Pixar cieszy się ogromnym powodzeniem w kinach od czasu premiery pod koniec czerwca. Przygotuj się na ponowny lot z Buzzem, Chudym i ich przyjaciółmi w kolejnej ekscytującej przygodzie. Jesteście ciekawi, o której godzinie i gdzie będzie można go obejrzeć? A może szukasz więcej szczegółów na temat tego, jak obejrzeć film Buzz Astral w kinie lub w domu? Czytaj dalej i dowiedz się wszystkiego, co warto wiedzieć o tej drugiej części.

Kiedy i gdzie będzie wyświetlany nowy film o Buzzie Astralu?

Pierwsza część dwóch odsłon Buzza Astrala ukazała się w 1999 roku. Buzz Astral z Gwiezdnego Dowództwa, bo taką nazwę nosiła pierwsza część, został wydany ponad dwie dekady temu. Teraz, po ponad 20 latach, Buzz Astral i Gwiezdne Dowództwo powróciły. Druga część została wydana 21 czerwca 2019 r. w Stanach Zjednoczonych i oczekuje się, że w innych krajach zostanie wydana w różnym czasie. Film, podobnie jak pierwszy, będzie wyświetlany w kinach i w telewizji. Film można również obejrzeć w domu na komputerze, smartfonie lub tablecie. Można go oglądać u większości dostawców telewizji lub w aplikacji DisneyNOW.

Obejrzyj w domu nowy film o Buzzie Astralu

Jeśli chcesz obejrzeć film Buzz Astral w domu, możesz go znaleźć w serwisach iTunes, Google Play i Vudu. Można go również znaleźć w serwisie YouTube, ale nie można go strumieniować w serwisie Netflix. Film Buzz Astral w iTunes można wypożyczyć za 2,99 USD, ale jeśli chcesz go mieć na własność, kosztuje on 19,99 USD. Jeśli chcesz wypożyczyć i posiadać film w Google Play, musisz zapłacić 2,99 USD za wypożyczenie i 19,99 USD za zakup. W serwisie Vudu można wypożyczyć film Buzz Astral za 2,99 USD lub kupić go za 19,99 USD. Film Buzz Astral można też kupić w serwisie YouTube za 19,99 USD.

Kim jest Buzz Astral?

Buzz Astral to postać astronauty z serii Toy Story. Jest strażnikiem przestrzeni kosmicznej i ekspertem w sztuce eksploracji kosmosu za pomocą zabawek. Buzz Astral jest jedną z najpopularniejszych postaci z serii Toy Story. Rozpoczął jednak życie jako skromna figurka Tyco Space Ranger. Po ożywieniu przez swojego właściciela Andy’ego, Buzz Astral stał się bohaterem Kosmicznego Strażnika i członkiem gangu Toy Story.

Firma Tyco wprowadziła Buzza Astrala na rynek w 1994 r., wraz z jego zieloną wersją o nazwie Green Army Man. Obie figurki były częścią serii figurek akcji, które można było podłączyć do zestawu zabawowego o nazwie „Kosmiczne centrum dowodzenia”.

Wystąpił także w grze wideo „Buzz Astral z Gwiezdnego Dowództwa” z 1998 r. na PlayStation i PC. W grze tej głos podkładał mu Tim Allen, który podkładał go w filmach Toy Story.
Popularność Buzza Astrala zaowocowała wieloma występami poza serią Toy Story. Pojawił się w różnych programach telewizyjnych Disneya, takich jak „Domek Myszki”, „Klub Myszki Miki” i „Mali Einsteinowie Disneya”. Pojawił się także w aplikacji mobilnej Disneya „Tsum Tsum” i występował w innych popularnych programach animowanych, takich jak „Fineasz i Ferb”. Mimo swojej popularności poza serią Toy Story, Buzz Astral nigdy nie wystąpił w filmie Pixara poza Toy Story.

Rzeczy, które warto wiedzieć przed obejrzeniem seansu

Jeśli chcesz obejrzeć film Buzz Astral, jest kilka rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę, zanim wybierzesz się do kina. Najważniejsza rzecz to dowiedzieć się, kiedy film jest wyświetlany. Ponieważ na ekrany kin wchodzi tak wiele filmów, niełatwo jest śledzić je wszystkie. Jeśli planujesz wybrać się do kina, aby obejrzeć film, sprawdź harmonogram i wybierz dzień, w którym chcesz pójść. Upewnij się, że znasz godzinę rozpoczęcia filmu. Jeśli nie wiesz, możesz zapytać kogoś w kasie. Upewnij się też, że jesteś odpowiednio ubrany. Jeśli kino wymaga określonego ubioru, upewnij się, że jesteś odpowiednio ubrany.

Czy warto obejrzeć film Buzz Astral online?

Film Buzz Astral jest zdecydowanie warty obejrzenia. Fabuła jest interesująca i została dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i widzów. Wielu mówi, że podoba im się fabuła, ale także nowe postacie wprowadzone w filmie. Jeśli oglądałeś pierwszą część, z pewnością ucieszysz się, że znów zobaczysz Buzza i inne postacie. Fabuła drugiego filmu różni się od fabuły pierwszego. Od premiery pierwszego filmu minęło wiele lat. Reżyser, scenarzysta i producenci skorzystali z nowych technologii, aby uczynić film jeszcze lepszym. Warto było czekać. Jeśli zastanawiałeś się, jak obejrzeć Buzza Astrala w kinie i w domu, teraz możesz się zrelaksować i cieszyć seansem. Oczekuje się, że film będzie cieszył się dużym zainteresowaniem widzów na całym świecie.

Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Tytuł oryginału Lightyear

Podobne tytuły

Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Pamięć cały film pl 2022
Matrix Zmartwychwstania cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Top Gun: Maverick cały film pl
Zaginione miasto 2022 cały film
Thor: Miłość i grom cały film pl
Kraina Lodu 2 2019 cały film
Wonder Woman 2020 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Rodzinka rządzi cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Avatar online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Jurassic World Dominion cały film pl
Hotel Transylwania 2 2015 online z lektorem – gdzie obejrzeć?

Dyrektor

Odlew

Chris Evans isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Keke Palmer isIzzy Hawthorne (voice)
Izzy Hawthorne (voice)
Dale Soules isDarby Steel (voice)
Darby Steel (voice)
Taika Waititi isMo Morrison (voice)
Mo Morrison (voice)
Peter Sohn isSox (voice)
Sox (voice)
Uzo Aduba isAlicia Hawthorne (voice)
Alicia Hawthorne (voice)
James Brolin isEmperor Zurg (voice)
Emperor Zurg (voice)
Mary McDonald-Lewis isI.V.A.N. (voice)
I.V.A.N. (voice)
Efren Ramirez isAirman Diaz (voice)
Airman Diaz (voice)
Isiah Whitlock Jr. isCommander Burnside (voice)
Commander Burnside (voice)
Wspólna strona0