EN PL DE
Ustawiono język: English
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?

Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?

Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.Nov. 03, 2021USA156 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

Eternals to grupa bohaterów, którzy pochodzą z najdalszych zakątków kosmosu. Strzegą oni planety Ziemi od początku historii ludzkości. Kiedy przerażające istoty znane jako Dewianci, o których od dawna sądzono, że wyginęły, nagle powracają, Eternals ponownie są zmuszeni do współpracy, by chronić ludzkość w filmie Eternals cda cały film…

Recenzja filmu eternals cda cały film

Kinowy świat Marvela nigdy nie przestaje dostarczać nam fantastycznej rozrywki, zarówno jeśli chodzi o niezwykle efektowne sekwencje akcji, jak i sytuacje nacechowane emocjonalnie. Byliśmy ciekawi, jak Marvel Studios wejdzie w swoją czwartą fazę po Avengers: Endgame (2019), prawdziwym homeryckim peplum, oraz Spider-Man: Far From Home (2019). Podczas gdy w fazie trzeciej wydawało się, że przesada jest na porządku dziennym, faza czwarta odnajduje bardziej ludzki wymiar i zmierza ku nowym obszarom eksploracji, czy to w postaci filmu szpiegowskiego (Czarna wdowa 2021), muskularnego filmu akcji w azjatyckim stylu (Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni 2021), czy też, co najważniejsze, The eternals cda cały film.

Eternals, w którym główne role grają Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Harish Patel, Kit Harington, Salma Hayek i Angelina Jolie, buduje solidne ramy, aby nie tylko utrzymać nasze zainteresowanie, ale także zaprezentować unikalne podejście do koncepcji bohatera. Reżyserka Chloe Zhao, która zdobyła sławę w kinie niezależnym dzięki filmom The Rider (2017) i Nomadland (2020), z łatwością odnosi sukcesy w swoim starcie za kamerą, proponując potężny przebój kinowy i podejmując skalkulowane ryzyko, takie jak zaproponowanie pierwszego niemego superbohatera Makkari (Lauren Ridloff) i pierwszego geja superbohatera Gilgamesha (Ma Dong-seok). Największą siłą eternals cda cały film jest to, że celowo dekonstruuje ustrukturyzowany świat superbohaterów, jednocześnie oddając szacunek filmom DC Entertainment, takim jak Superman, którego postać Ikarisa (Richard Madden) jest cienko zawoalowaną, odnowioną wersją.

Eternals jest również prekursorem w chęci zaoferowania obrazu osadzonego w wielu okresach, pokazując, jak oddział superbohaterów z kosmosu miał znaczący wpływ na postęp naukowy gatunku ludzkiego dzięki Gilgameszowi, wizjonerskiemu wynalazcy. W roku 5000 p.n.e., Ajak (Salma Hayek), Druig (Barry Keoghan), Gilgamesh (Ma Dong-seok), Ikaris (Richard Madden), Kingo (Kumail Nanjiani), Makkari (Lauren Ridloff), Phastos (Brian Tyree Henry), Sersi (Gemma Chan), Sprite (Lia McHugh) i Thena (Grupa ta żyje niezależnie i w tajemnicy od prawie 500 lat. Kiedy powraca dewiant Kro, gang jest zmuszony do ponownego przyłączenia się i nauczenia się funkcjonowania bez swojego przywódcy Ajaka, który został odkryty martwy i zamordowany przez tego dewianta. Eternals przegrupują się i nauczą się stawiać czoła zagrożeniu, którego nie są w stanie zrozumieć, a także przekonają się, że jeden z nich jest zdrajcą, który pragnie przeprowadzić kolosalną misję samobójczą.

Dalsza cześć recenzji filmu cda online pl

Eternals nie jest prostym blockbusterem z ultraszybkim montażem, którego jedynym celem jest przykucie uwagi widzów. Trwający ponad dwie i pół godziny film nie spieszy się z ustanowieniem zasadniczych wątków i nadaniem każdemu z bohaterów wyrazistej osobowości, pokazując, jak wykorzystują oni swoje zdolności, by stać się gwiazdami kina indyjskiego, profesorami historii, a nawet wykuć własną drogę. Ta kadencja, która dla niektórych może wydawać się fragmentaryczna, nadaje obrazowi niepowtarzalny ton i pokazuje, że wciąż możliwe jest świeże podejście do roli superbohaterów we współczesnym społeczeństwie. Ta autentyczna podróż przez czas, religię i królestwo prawdziwych wszechmocnych bogów pokazuje, że świat Marvela jest równie skomplikowany, co porywający.

Warto również zauważyć, że film ten wywołał wiele dyskusji, a nawet został zakazany w niektórych krajach za poruszanie współczesnych problemów i pokazanie, że przebojowi kinowemu może towarzyszyć autentyczna wizja autora. eternals cda cały film jest wyraźnie bardziej dramatyczny niż wcześniejsze filmy Marvela i pokazuje, że choć świat DC nie przekonuje, Marvel nadal wie, jak skonstruować rzeczywistość, która jest równie namacalna, co fantazyjna i ekscytująca. I wreszcie, podobnie jak w przypadku każdego filmu z kinowego uniwersum Marvela, polecamy dotrwać do samego końca, by odnaleźć nowe, obiecujące postacie.

Eternals cda pl

 • Reżyserem jest Chloé Zhao.
 • Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo i Kaz Firpo są autorami scenariusza, a Ryan Firpo i Kaz Firpo napisali historię.
 • Na podstawie książki „Eternals” Jacka Kirby’ego.
 • Kevin Feige i Nate Moore wyprodukowali film.
 • W filmie występują: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Don Lee, Harish Patel, Kit Harington, Salma Hayek i Angelina Jolie.
 • Ben Davis, autor zdjęć
 • Craig Wood i Dylan Tichenor zajęli się montażem dzieła, a Ramin Djawadi skomponował muzykę.
 • Produkcją filmu zajmuje się Marvel Studios.
 • Za dystrybucję odpowiada Walt Disney Studios Motion Pictures.
 • Film wejdzie na ekrany kin 18 października 2021 roku (Dolby Theatre), 3 listopada 2021 roku (Francja) i 5 listopada 2021 roku w Stanach Zjednoczonych (USA),
 • Czas na ekranie: 157 min.
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Tytuł oryginału Eternals
Ocena IMDb 6.3 305,198 głosów
Ocena TMDb 7.1 5,593 głosów

Podobne tytuły

Top Gun: Maverick cały film pl
Venom 2: Carnage cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Krudowie 2: Nowa era 2020 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Wiking 2022 cały film
Pamięć cały film pl 2022
Kraina Lodu 2 2019 cały film
Avatar: Istota wody cały film pl
John Wick 4 2023 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Hotel Transylwania 4 cda 2022 cały film
Thor: Miłość i grom cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Wspólna strona0