EN PL DE
Ustawiono język: English
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?

Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?

Jun. 28, 2018USA95 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

Po szalonych wydarzeniach, które miały miejsce pod koniec drugiego filmu, sytuacja naszego sympatycznego wampira hotelarza, Drakuli, niestety nie uległa poprawie. Mając u boku swoją nową, diabelską narzeczoną, musi stawić czoła nie tylko wkurzającym nastolatkom z Teen Wolf, ale także nowej generacji dzieciaków, które są odporne na jego wróżkową moc.

Do tego dochodzą zagrożenia zza światów, a także starzy wrogowie, którzy nie mogą się doczekać, by raz na zawsze pozbawić go władzy. Dlatego nie będzie niespodzianką, jeśli usłyszysz szepty, że Drakula może mieć pewne zastrzeżenia co do dotrzymywania towarzystwa gościom hotelowym w przyszłości. Na szczęście „Hotel Transylwania 3: Wakacje letnie” być może właśnie dostarczył mu wygodnego rozwiązania tego problemu, wprowadzając ekskluzywny rodzinny kurort, w którym krwiopijcy i ci, którzy są im życzliwi, mogą spotkać się pod jednym dachem, bez obaw, że któraś ze stron poczuje się urażona. Oczywiście, zakładając, że masz wstęp do tego magicznego miejsca zwanego Hotel Vampire Lodge, który jest całkowicie darmowy dla wszystkich, zwłaszcza jeśli jesteś gościem jednej z wielu luksusowych posiadłości na całym świecie.

Gdzie odbywa się Hotel Transylwania 3?

Trzecia odsłona serii Hotel Transylwania rozgrywa się w tym samym uniwersum, co dwa pierwsze filmy. Można się więc spodziewać, że większość akcji będzie się rozgrywać w tytułowym gotyckim kurorcie, w którym Drakula urządzał swoje słynne wampirze przyjęcia. Ale „Transylwania” nie musi być miejscem, w którym rozgrywa się akcja filmu. Ponieważ w trzecim filmie cała rodzina przenosi się do nowego hotelu, można się spodziewać, że spora część fabuły również będzie się tam rozgrywać. Dokładna lokalizacja Hotelu Transylwania 3 nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości. Jednak z ziarnistego obrazu w zwiastunie wynika, że będzie to jakiś tropikalny kurort. Na podstawie miejsca, w którym stoją bohaterowie w zwiastunie, wydaje się również, że hotel jest zbudowany na plaży i ma tropikalny wystrój. Miałoby to sens, biorąc pod uwagę fakt, że hotel znajduje się w „Transylwanii”.

filmy-online30 filmy-online28 filmy-online34 filmy-online42

Jak oglądać Hotel Transylwania 3?

Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie trzy filmy z serii Hotel Transylwania online za darmo, to masz szczęście. Wszystkie są obecnie dostępne w serwisie Netflix. Oznacza to, że jeśli masz abonament Netflix, możesz zalogować się i obejrzeć wszystkie trzy filmy Hotel Transylwania, nie płacąc ani centa. Alternatywnie, możesz także użyć VPN, aby uzyskać dostęp do Netflix i oglądać Hotel Transylwania 3: Summer Vacation za darmo. Możesz przeczytać nasz przewodnik o tym, jak oglądać Netflix za darmo za pomocą VPN, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli nie masz abonamentu Netflix, możesz także zapisać się na bezpłatną wersję próbną, aby przez tydzień oglądać trzy filmy Hotel Transylwania za darmo. Po obejrzeniu filmów przez tydzień, zostaniesz automatycznie obciążony kwotą 9,99 USD za każdy miesiąc usługi, chyba że wcześniej anulujesz subskrypcję. (Napisaliśmy szczegółowy przewodnik o tym, jak zapisać się na bezpłatny okres próbny w serwisie Netflix, aby uniknąć tej opłaty).

O której godzinie Hotel Transylwania wchodzi na ekrany kin?

Film Hotel Transylwania 3: Summer Vacation trafi do kin 21 września. Możesz spróbować obejrzeć go w kinie lub poczekać, aż będzie dostępny na Netfliksie albo wypożyczyć na Amazonie lub Vudu. Hotel Transylwania 3: Letnie wakacje to trzeci film z serii Hotel Transylwania. Jednak w przeciwieństwie do dwóch pierwszych filmów, które ukazały się w 2012 i 2013 roku, najnowsza odsłona Hotelu Transylwania nie trafiła jeszcze do kin. Oznacza to, że możesz obejrzeć film Hotel Transylwania 3: Summer Vacation online za darmo, jak również w kinie.

Czy mogę obejrzeć film Hotel Transylwania online za darmo?

Jeśli chcesz obejrzeć film Hotel Transylvania 3: Summer Vacation online za darmo, możesz obejrzeć go na Netflixie lub skorzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do platformy i obejrzeć go za darmo. Możesz także spróbować złapać film w pobliskim kinie lub wypożyczyć go do obejrzenia na Amazon lub Vudu. Możesz przeczytać nasz przewodnik jak oglądać Hotel Transylwania 3: Summer Vacation online za darmo, aby uzyskać więcej informacji.

Co się dzieje w filmie Hotel Transylwania Letnie wakacje?

Najnowszy film Hotel Transylwania opowiada o tym, jak główni bohaterowie próbują uratować nowy kurort przed zamknięciem przez rząd. Okazuje się jednak, że ten nowy kurort ma moc spełniania dawno zapomnianych życzeń wszystkich, którzy w nim przebywają, w tym Drakuli i Mavis. On i jego nowa narzeczona badają kurort, ale wkrótce dowiadują się, że nie jest to zwykły hotel. Ten nowy kurort to miejsce, gdzie ludzie z życzeniami mogą się udać, aby je spełnić. Ale Mavis wkrótce dowiaduje się, że ten nowy kurort nie jest zwykłym miejscem. To miejsce, gdzie ludzie z życzeniami mogą się udać, aby je spełnić. Drakula i Mavis wkrótce dowiadują się, że ten nowy kurort nie jest zwykłym miejscem. Jest to miejsce, gdzie ludzie z życzeniami mogą się udać, aby je spełnić. Wkrótce jednak dowiadują się, że ten nowy kurort nie jest zwykłym miejscem. To miejsce, do którego mogą udać się ludzie z życzeniami, aby je spełnić.

filmy-online30 filmy-online32 filmy-online39 filmy-online40

Kto jest w obsadzie filmu Hotel Transylwania 3?

W najnowszym filmie Hotel Transylwania pojawia się wiele znajomych twarzy z pierwszych dwóch filmów, w tym Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Kevin Sandler, Jonathan Morgan Lubi wymawiać swoje imię wspak oraz Mavis, która w filmie jest nową narzeczoną Drakuli.

Słowo od naszego zespołu

Co jest lepsze od oglądania filmu w kinie? Oglądanie go w domu za darmo! W tym artykule wyjaśnimy, jak możesz obejrzeć film Hotel Transylwania 3: Summer Vacation online za darmo i bez żadnych opłat. Podzielimy się też naszymi spostrzeżeniami na temat filmu!

Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 3 2018 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Tytuł oryginału Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Ocena IMDb 6.3 71,290 głosów
Ocena TMDb 6.9 3,627 głosów

Podobne tytuły

Rodzinka rządzi cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Siedem grzechów głównych cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 2012 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Wonder Woman 2020 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Sonic 2: Szybki jak błyskawica 2022 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Wiking 2022 cały film
Pogromcy Duchów. Dziedzictwo cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni 2021 cały film
Minionki: Wejście Gru 2022 ? gdzie obejrzeć ? cały film ? pl ? online
Hotel Transylwania 2 2015 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 4 cda 2022 cały film
Thor: Miłość i grom cały film pl

Dyrektor

Odlew

Adam Sandler isCount Dracula (voice)
Count Dracula (voice)
Andy Samberg isJohnny Loughran (voice)
Johnny Loughran (voice)
Selena Gomez isMavis Dracula (voice)
Mavis Dracula (voice)
Kevin James isFrankenstein (voice)
Frankenstein (voice)
David Spade isGriffin (voice)
Griffin (voice)
Steve Buscemi isWayne (voice)
Wayne (voice)
Keegan-Michael Key isMurray (voice)
Murray (voice)
Molly Shannon isWanda (voice)
Wanda (voice)
Fran Drescher isEunice (voice)
Eunice (voice)
Kathryn Hahn isEricka Van Helsing (voice)
Ericka Van Helsing (voice)
Wspólna strona0