EN PL DE
Ustawiono język: English
Jurassic World Dominion cały film pl

Jurassic World Dominion cały film pl

Jun. 01, 2022146 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

Jurassic World: Dominion to trzeci film z serii Jurassic World, którego premiera planowana jest na czerwiec 2021 roku. W filmie występuje wiele znanych twarzy, w tym Chris Pratt, Bryce Dallas Howard i Jeff Goldblum. Jurassic World: Dominium” rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się poprzedni film – dinozaury żyją teraz swobodnie na Ziemi. Historia podąża za Owenem Gradym i Claire Dearing, którzy próbują powstrzymać grupę ludzi przed uzbrojeniem dinozaurów. Jurassic World: Dominion jest z pewnością ekscytującym dodatkiem do serii Jurassic World, a fani nie mogą się doczekać, by zobaczyć, co będzie dalej.

Jurassic World: Dominion aktorzy

W filmie wystąpią Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum i BD Wong. Jurassic World: Dominion rozgrywa się 22 lata po wydarzeniach z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo. Podczas wyprawy na Isla Nublar, by ratować dinozaury z erupcji wulkanu, ekipa odkrywa, że dinozaury z wyspy zostały przywrócone do życia przez nieuczciwego genetyka. Film jest obecnie w produkcji i ma trafić na ekrany kin 11 czerwca 2021 roku. Jurassic World: Dominion jest produkowany przez Universal Pictures i Amblin Entertainment. Jurassic World: Dominion został wyreżyserowany przez Colina Trevorrowa, a scenariusz napisali Derek Connolly i Trevorrow. Producentami filmu są Frank Marshall i Patrick Crowley, a Steven Spielberg pełni rolę producenta wykonawczego. Jurassic World: Dominion będzie dystrybuowany przez Universal Pictures na całym świecie.

 

Jurassic World: Dominion gdzie objerzeć online?

Jurassic World: Dominium jest już w serwisach steamingowych! Długo oczekiwana trzecia część serii Jurassic World, Dominium rozpoczyna się tam, gdzie Jurassic World: Upadłe królestwo”, gdzie dinozaury żyją teraz obok ludzi na Isla Nublar. Kiedy jednak pojawia się nowe zagrożenie, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) muszą odłożyć na bok dzielące ich różnice i współpracować, by ocalić dinozaury przed losem gorszym niż wyginięcie. Jurassic World: Dominium to pełna akcji przygoda, która od początku do końca trzyma cię na krawędzi fotela. Jeśli więc szukasz fajnego filmu do obejrzenia w ten weekend, koniecznie sprawdź Jurassic World: Dominium. Nie będziesz zawiedziony!

Jurassic World: Dominon czy będzie hitem?

Jurassic World: Dominion to trzeci film z serii Jurassic World, który ma się ukazać w czerwcu 2022 roku. Fabuła filmu nie została jeszcze ujawniona, ale zwiastuny sugerują, że dinozaury pojawią się w naszym świecie, a główni bohaterowie będą musieli chronić przed nimi ludzi. Jurassic World: Dominium to podobno najdroższy film, jaki kiedykolwiek powstał. Jego budżet wynosi 265 milionów dolarów. Jest to także jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2022 roku. Wiele osób zastanawia się, czy Jurassic World: Dominium będzie hitem czy klapą. Tylko czas pokaże, ale wydaje się, że Jurassic World: Dominium ma duże szanse, by stać się hitem. Ma duży budżet, gwiazdorską obsadę i jest oparty na popularnej franczyzie. A poza tym, kto nie kocha dinozaurów? Jurassic World: Dominium na pewno będzie jednym z największych filmów 2022 roku.

Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Jurassic World Dominion cały film pl
Tytuł oryginału Jurassic World Dominion

Podobne tytuły

Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Avatar: Istota wody cały film pl
Pamięć cały film pl 2022
Clifford. Wielki czerwony pies cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Matrix Zmartwychwstania cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Eternals cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Minionki: Wejście Gru 2022 ? gdzie obejrzeć ? cały film ? pl ? online
Thor: Miłość i grom cały film pl
Top Gun: Maverick cały film pl
Avatar online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Zaginione miasto 2022 cały film
Rodzinka rządzi cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?

Dyrektor

Odlew

Sam Neill isDr. Alan Grant
Dr. Alan Grant
Laura Dern isDr. Ellie Sattler
Dr. Ellie Sattler
Jeff Goldblum isDr. Ian Malcolm
Dr. Ian Malcolm
Chris Pratt isOwen Grady
Owen Grady
Bryce Dallas Howard isClaire Dearing
Claire Dearing
Mamoudou Athie isRamsay Cole
Ramsay Cole
Daniella Pineda isZia Rodriguez
Zia Rodriguez
Isabella Sermon isMaisie Lockwood
Maisie Lockwood
Wspólna strona0