EN PL DE
Ustawiono język: English
Miłość jest blisko 2022 cały film pl

Miłość jest blisko 2022 cały film pl

Najsłodsza komedia Walentynek!Feb. 11, 2022Unknown103 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

W filmie z 2022 roku Miłość jest blisko, miłość jest zawsze tuż za rogiem. Główny bohater, Michał, grany przez Jakuba Gierszała, jest młodym mężczyzną, który szuka miłości we wszystkich niewłaściwych miejscach. Chodzi na niezliczone randki i zalicza jednonocne przygody, ale nie może znaleźć tego, czego szuka. Jednak kiedy poznaje Klaudię, graną przez Iwonę Bielską, wszystko się zmienia.

Klaudia jest piękną i inteligentną kobietą, która wydaje się być idealna dla Michała. Zaczynają chodzić na randki i ich związek wydaje się idealny. Ale właśnie wtedy, gdy wydaje się, że miłość jest na wyciągnięcie ręki, dochodzi do tragedii i Michał musi zmierzyć się z możliwością, że już nigdy nie znajdzie miłości. Miłość jest blisko to poruszający i ostatecznie pełen nadziei film o sile miłości, która potrafi pokonać nawet największe przeszkody.

Gdzie obejrzeć film miłość jest blisko?

Miłość jest blisko to piękna historia miłosna, którą każdy powinien obejrzeć. Film zaczyna się od historii miłosnej pary, która jest w sobie głęboko zakochana, ale ich miłość nie jest akceptowana przez społeczeństwo i są zmuszeni się rozdzielić.

Para postanawia wrócić do siebie i rozpoczyna poszukiwania. Jednak po drodze napotykają wiele trudności. Film „Miłość jest blisko” jest obowiązkową pozycją do obejrzenia dla każdego, kto chce zrozumieć prawdziwe znaczenie miłości. Film jest dostępny na wszystkich głównych platformach streamingowych. Netflix, Amazon Prime Video i Hulu udostępniają film do oglądania. Możesz go też kupić w iTunes lub Google Play. love is near to piękna historia miłosna, którą każdy powinien obejrzeć.

Czy warto objerzeć film miłość jest blisko?

Nie da się zaprzeczyć, że miłość to potężna emocja. Potrafi sprawić, że czujemy się szczęśliwi, pełni nadziei i pełni życia. Może też być źródłem wielkiego bólu. Nic więc dziwnego, że miłość jest tak popularnym tematem w filmach. Miłość jest blisko to film, który zgłębia miłość we wszystkich jej przejawach. Film śledzi życie czterech różnych par, które przeżywają wzloty i upadki w związkach. Choć film nie jest idealny, to na pewno warto go obejrzeć, bo pokazuje miłość w całej jej nieporządanej krasie. Jeśli szukasz komedii romantycznej, przy której będziesz się śmiać i płakać, to warto obejrzeć film Love is Near.

milosc-jest-blisko-caly-film-pl

Nasza recenzja filmu miłość jest blisko

Miłość jest blisko to chwytająca za serce historia miłosna, która z pewnością poruszy twoje serca. Film śledzi rozkwitający romans dwojga młodych ludzi, którzy spotykają się przypadkiem i szybko się w sobie zakochują. Ich związek zostaje jednak wystawiony na próbę, gdy muszą stawić czoła realiom życia. Miłość jest blisko to pięknie nakręcony film, który oddaje niewinność i ekscytację pierwszej miłości. Gra aktorska jest wspaniała, a chemia między dwojgiem głównych bohaterów niezaprzeczalna. Jeśli szukasz dobrego filmu, który sprawi, że poczujesz się ciepło i przytulnie, to „Miłość jest blisko” jest idealnym wyborem.

Miłość jest blisko – najlepsza polska komedia romantyczna 2022

„Miłość jest blisko” to polska komedia romantyczna, która ukazała się w 2022 roku. Przedstawia historię dwojga ludzi, którzy bardzo się kochają, ale mieszkają w różnych częściach świata. Film opowiada o wyzwaniach i radościach związanych z ich związkiem na odległość, kiedy próbują ułożyć sobie wspólne życie. „Miłość jest blisko” to rozrzewniający i zabawny film, który sprawi, że poczujesz się dobrze w miłości. To obowiązkowa pozycja dla każdego, kto kocha komedie romantyczne.

Tytuł oryginału Miłość jest blisko
Ocena IMDb 4.8 17 głosów

Podobne tytuły

Krudowie 2: Nowa era 2020 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Love, Rosie 2014 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
After 2 cda online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Potworna rodzinka 2017 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Powrót do liceum 2022 | Gdzie obejrzeć | cały film | Netflix | HBO MAX | online
Zaginione miasto 2022 cały film
Kraina Lodu 2 2019 cały film
Jutro Będziemy Szczęśliwi cda 2016 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Pierwszy raz 2012 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Sonic 2: Szybki jak błyskawica 2022 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Luca 2021 | Gdzie obejrzeć | cały film | Netflix | HBO MAX | online
Wspólna strona0