EN PL DE
Ustawiono język: English
Nietykalni cały film pl

Nietykalni cały film pl

Razem mogą wszystkoNov. 02, 2011France112 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

Historia filmu Nietykalni

Nietykalni to francuski dramat biograficzny z 2011 roku w reżyserii Oliviera Nakache i Érica Toledano. Film opowiada prawdziwą historię Philippe’a Pozzo di Borgo, zamożnego człowieka, który został sparaliżowany w wypadku, oraz jego opiekuna Abdela Sellou. Pomimo różnych środowisk, które ich dzielą, tych dwóch mężczyzn łączy głęboka i trwała więź.

Film okazał się sukcesem krytycznym i komercyjnym, przynosząc na całym świecie 415 milionów dolarów. Otrzymał wiele nagród, w tym Nagrodę BAFTA za najlepszy film nieanglojęzyczny i Nagrodę Akademii za najlepszy scenariusz oryginalny.

Gdzie obejrzeć film nietykalni?

The untouchables to świetny film do oglądania. The untouchables” możesz znaleźć w wersji pełnej online na stronach takich jak dobryfilm24.pl. Film jest też dostępny na DVD i Blu-ray. Jeśli chcesz obejrzeć Nietykalnych w kinie, film jest grany w wybranych kinach w całym kraju. Sprawdź, czy film jest grany w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Możesz też kupić bilety online. Nietykalni to świetny film do obejrzenia, który sprawi, że poczujesz się zainspirowany.

 

O czym opowiada film Nietyklani z roku 2011?

Film „The Intouchables” z 2011 roku jest oparty na prawdziwej historii nieprawdopodobnej przyjaźni między zamożnym, białym czterokończynowym chłopcem i jego afroamerykańskim opiekunem. Film śledzi losy tych dwóch mężczyzn, którzy nawiązują więź, która zmienia ich życie. Philippe, quadriplegic, jest początkowo urażony swoją sytuacją i zły na cały świat. Driss, jego opiekun, jest ulicznym byłym skazańcem, którego interesują tylko pieniądze, jakie otrzyma za tę pracę. Z czasem jednak obaj mężczyźni zaczynają się rozumieć i doceniać. Film jest zabawny, chwytający za serce i ostatecznie podnoszący na duchu. To opowieść o sile przyjaźni, która potrafi przekraczać różnice i zmieniać życie.

Filmy podobne do Nietykalni 2011?

Szukasz filmu podobnego do Intouchables? To dobrze trafiłeś! Jest wiele świetnych filmów, które są podobne do Nietykalnych. Jedną z opcji jest The Upside, remake francuskiego filmu z Bryanem Cranstonem i Kevinem Hartem w rolach głównych. Inna możliwość to Look Who’s Back, niemiecka komedia o Adolfie Hitlerze budzącym się we współczesnych Niemczech. A jeśli masz ochotę na coś jeszcze bardziej chwytającego za serce, spróbuj filmu The Best Offer, o samotnym licytatorze, który zakochuje się w jednej ze swoich klientek. Niezależnie od tego, który film wybierzesz, na pewno będziesz się dobrze bawić, a może nawet uronisz kilka łez.

 

 

 

 

 

 

Nietykalni cały film pl
Nietykalni cały film pl
Nietykalni cały film pl
Nietykalni cały film pl
Nietykalni cały film pl
Nietykalni cały film pl
Nietykalni cały film pl
Tytuł oryginału Intouchables
Ocena IMDb 8.5 831,707 głosów
Ocena TMDb 8.3 14,622 głosów

Podobne tytuły

Rodzinka rządzi cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Kraina Lodu 2 2019 cały film
Niedobrani 2019 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Clifford. Wielki czerwony pies cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Nasze magiczne Encanto cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Pierwszy raz 2012 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Love, Rosie 2014 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Następstwa 2022 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Jutro Będziemy Szczęśliwi cda 2016 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Top Gun: Maverick cały film pl
Hotel Transylwania 4 cda 2022 cały film
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Wspólna strona0