EN PL DE
Ustawiono język: English
Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?

Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?

Aug. 11, 2021France89 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

Pil cda online, mała sierotka, żyje na ulicach miasta Roc-en-Brume. Wraz z trzema oswojonymi łasicami udaje jej się przetrwać, kradnąc jedzenie z zamku złowrogiego regenta Tristaina, który uzurpuje sobie prawo do tronu. Pewnego dnia, aby uciec przed ścigającymi ją strażnikami, Pil przebiera się w suknię księżniczki. Następnie wyrusza na szaloną i szaloną wyprawę, aby uratować Rolanda, następcę tronu, który padł ofiarą zaklęcia i został przemieniony w… chapoula (pół kota, pół kurę). Przygoda, która wywróci całe królestwo do góry nogami i nauczy Pila, że szlachetność można znaleźć w każdym.

Recenzja filmu Pil cda online

” Chciałem kontynuować linię ekscentrycznych bohaterów TAT, więc główny bohater z problemami przypadł mi do gustu. Chciałem przełamać stereotypy średniowiecznego bohatera. Jean-François Tosti i ja rozmawialiśmy o „Narzeczonej księżniczki”, która naginała klisze. Stworzyłem więc przygodę pierwszego stopnia z misją, która nie jest parodystyczna, i dodałem ironię „Narzeczonej księżniczki” w postaci „antyksiężniczki”, która przeczy stereotypom. Chciałem mrugnąć okiem do dorosłych, a jednocześnie stworzyć silne postacie i fabułę. Fournet

Musimy przyznać, że rzadko jesteśmy zaskakiwani w kinie, nie dlatego, że każdy film wydaje się być dłuższą wersją swojego zwiastuna, ale dlatego, że czasem przyjeżdżamy, bo nie widzimy doskonałych produkcji amerykańskich (Blue Sky Studios Inc., DreamWorks Animation, Fox Animation Studios, Twentieth Century Studios Animation, Walt Disney Animation Studios, Pixar Animations, Warner Bros. Animation…) i japońskich (Ghibli…), którym francuskie studia animacji mogą dorównać. TAT productions Davida Alaux, Érica Tosti i Jean-François Tosti to jedna z najbardziej obiecujących francuskich wytwórni animacji, która może konkurować z tymi gigantami. TAT productions ma solidne podstawy po wyprodukowaniu filmów krótkometrażowych, reklam i programów animowanych. Pil cda online to ich trzeci film pełnometrażowy i jak dotąd najbardziej udany.

Film Juliena Fourneta „Pil cda online” od samego początku przenosi nas w czasy średniowiecza. Pil (Pil cda online) to genialnie dopracowany film animowany, podczas gdy na rynku dominują Walt Disney Animations, Pixar Animations i DreamWorks Animation. Od pierwszego ujęcia zanurzamy się w świecie, który uwielbiamy i który uważamy za kluczowy dla naszej opowieści. Julien Fournet wie, że obraz animowany musi przemawiać do dzieci i dorosłych. Jego film porusza ważne tematy, takie jak jedność, wykluczenie, przekraczanie samego siebie i tworzenie prawdziwej rodziny.

Dalsza cześć recenzji filmu Pil cda online

Fil jest sierotą, która nauczyła się żyć samotnie w Roc-en-Brume tylko ze swoimi łasicami. Kiedy regent zamku wprowadza w życie makiaweliczny plan przejęcia władzy poprzez przemianę Rolanda w chapoula (pół kota, pół kurę), Fil musi wyruszyć na wielką przygodę wraz z Grobarem (strażnikiem, który marzy o zostaniu rycerzem), Rigolinem (młodym błaznem, który wymyślił lalkę-skarpetę), Rolandem jako chapoulem i swoimi łasicami. Ich podróż zmieni ich i zjednoczy.

Julien Fournet wie, co czyni film animowany doskonałym, a Pil pokazuje dojrzałość studia. Sekwencje akcji są wartkie, a opowieść ma mistrzowską płynność. Pil cda online to wspaniały film przygodowy z heroicznymi sekwencjami, okultystycznymi mocami, czarownicą i barwnym czarnym charakterem. Trudno nie pomyśleć o „Rycerzu” (A Knigth’s Tale) (2001), tolkienowskim „Władcy Pierścieni”, „Narzeczonej księżniczki” (1987) i Shreku, z jego potworami i przygodowym otoczeniem. Liczne komediowe momenty łagodzą niektóre przerażające chwile, takie jak przebywanie w niebezpiecznej dziczy czy walka z olbrzymią bestią.

Pil cda online to znakomity obraz animowany, który rozśmiesza, wzrusza i przenosi w magiczny świat. Można tylko pochwalić TAT productions za skupienie się na fabule i niewykorzystywanie głosów wybitnych aktorów do ukrycia niedociągnięć scenograficznych czy wizualnych, jak to zbyt często bywa we francuskich filmach animowanych. Pil jest miłą i odważną postacią. Polecamy obejrzenie tego filmu 11 sierpnia.

Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Pil cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Tytuł oryginału Pil
Ocena IMDb 6.3 342 głosów
Ocena TMDb 6.8 86 głosów

Podobne tytuły

Sonic 2: Szybki jak błyskawica 2022 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Hotel Transylwania 4 cda 2022 cały film
Hotel Transylwania 2 2015 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Thor: Miłość i grom cały film pl
Wilk, lew i ja 2021 | Gdzie obejrzeć | cały film | Netflix | HBO MAX | online
Potworna rodzinka 2017 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Chata 2017 online z lektorem – gdzie obejrzeć?
Wiking 2022 cały film
Buzz Astral 2022 – gdzie obejrzeć cały film?
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni 2021 cały film
Siedem grzechów głównych cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?
Rodzinka rządzi cda cały film pl 2021 – gdzie obejrzeć?

Dyrektor

Odlew

Pierre Tessier isTristain (voice)
Tristain (voice)
Enrique Carballido isLe chef des mercenaires (voice)
Le chef des mercenaires (voice)
Paul Borne isCrobar (voice)
Crobar (voice)
Julien Crampon isRigolin (voice)
Rigolin (voice)
Gauthier Battoue isRoland (voice)
Roland (voice)
Barbara Tissier isAliénor (voice)
Aliénor (voice)
Emmanuel Curtil isLugan (voice)
Lugan (voice)
Laurent Maurel isLe berger (voice)
Le berger (voice)
Martine Irzenski isLa sorcière (voice)
La sorcière (voice)
Wspólna strona0