EN PL DE
Ustawiono język: English
The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert cały film pl

The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert cały film pl

Jan. 30, 2022New Zealand65 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Opis filmu

The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert gdzie objerzeć?

The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert to jeden z najbardziej kultowych występów w historii muzyki. Koncert został sfilmowany na dachu budynku Apple Records w Londynie i przedstawia The Beatles grających niektóre ze swoich najbardziej znanych piosenek. Koncert jest dostępny do obejrzenia online i stanowi fascynujące spojrzenie na proces twórczy jednego z najpopularniejszych zespołów na świecie. The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert jest obowiązkową pozycją dla każdego fana The Beatles i muzyki w ogóle.

Gdzie nagrywano The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert

Ostatni występ The Beatles na żywo odbył się na dachu siedziby Apple Corps w Londynie 30 stycznia 1969 roku. Ten improwizowany koncert został sfilmowany przez reżysera Michaela Lindsay-Hogga i stał się znany jako The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert. W 40-minutowym zestawie znalazły się takie klasyczne utwory Beatlesów jak „Get Back” i „I’ve Got a Feeling” Koncert ten był odpowiednim zakończeniem kariery The Beatles, ponieważ uchwycił surową energię i ducha zespołu. The Rooftop Concert jest istotną częścią spuścizny The Beatles i pozostaje jednym z najbardziej kultowych występów na żywo wszechczasów.

Historia The Beatles

The Beatles to angielski zespół rockowy założony w Liverpoolu w 1960 roku. Członkami grupy byli: John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr. The Beatles są najlepiej sprzedającym się zespołem w historii, ze sprzedażą ponad 600 milionów płyt na całym świecie. Albumy grupy to „Please Please Me” (1963), „With the Beatles” (1963), „A Hard Day’s Night” (1964), „Beatles for Sale” (1964), „Help!” (1965), „Rubber Soul” (1965), „Revolver” (1966), „Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band” (1967) i „The Beatles” (1968). Ostatni album grupy, „Abbey Road”, ukazał się w 1969 roku. Grupa rozwiązała się w 1970 roku. Obecnie właścicielem katalogu The Beatles jest Universal Music Group poprzez swoją filię EMI. Grupa została włączona do Rock and Roll Hall of Fame i otrzymała wiele innych nagród i wyróżnień.

 

Gdzie obejrzeć bezpiecznie film The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert

The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert jest obowiązkową pozycją dla każdego fana legendarnego zespołu. Koncert został sfilmowany na dachu budynku Apple Corps w Londynie i przedstawia The Beatles wykonujących wybrane klasyczne przeboje. Ponieważ jednak dach nie jest dostępny dla publiczności, jedynym sposobem na przeżycie koncertu jest specjalny seans w The Rooftop Concert Club. Klub znajduje się w bezpiecznej i chronionej okolicy i oferuje fanom możliwość oglądania koncertu z zacisza własnego domu. Poza tym klub zapewnia wiele innych korzyści, w tym dostęp do ekskluzywnych wywiadów z The Beatles i członkami ich zespołu. W rezultacie The Rooftop Concert Club to idealne miejsce dla fanów, by cieszyć się koncertem The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert.

 

The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert cały film pl
The Beatles: Get Back – The Rooftop Concert cały film pl
Tytuł oryginału The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert
Ocena IMDb 9 866 głosów
Ocena TMDb 7.9 12 głosów

Podobne tytuły

Wyjdź za mnie 2022 online z lektorem – gdzie obejrzeć?

Dyrektor

Odlew

John Lennon isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Paul McCartney isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
George Harrison isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Ringo Starr isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Billy Preston isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Yōko Ono isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Michael Lindsay-Hogg isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
George Martin isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Mal Evans isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Linda McCartney isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Wspólna strona1